Рекордна публика изпрати Ивайло Йорданов в Горна Оряховица

Близо 10 000 зрители изгледаха бенефиса на един от футболистите от "Златното поколение" - Ивайлов Йорданов, който се игра в Горна Оряховица. Срещата се игра в две полувремена от по 30 минути и завърши наравно - 2:2.
За отбора "Ивайло и приятели" на терена излязоха Илиян Киряков като капитан на тима, Цанко Цветанов, Златко Янков и др. За Локомотив Горна Оряховица Стефан Колев, Адалберт Зафиров, Димитър Печикамъков.
Първото полувреме завърши 1:0 за Локо, след като бившият играч на Левски Георги Тодоров откри резултата. В началото на втората част Асан Абишев вкара втори гол за Локо (ГО), а малко по-късно Георги Георгиев намали за своя тим след пас на брата на Краси Балъков - Иво. Девет минути преди края Адалберт Зафиров оформи крайния резултат след ефектен автогол с глава. След края на мача бившата звезда на Локо (ГО) и Спортинг (Лисабон) обра овациите на феновете и предаде фланелката си с №7 на младата надежда на местния тим Лъчезар Русев.
Ивайло Йорданов получи картина и поздравителен адрес от президента Георги Първанов, който не присъства за бенефиса. Шефът на ПФЛ Валентин Михов също поздрави легендарния футболист и му поднесе подарък от името на ПФЛ и БФС.